Atribuită Anunț de participare

Acord cadru materiale consumabile pentru sistemul de evacuare a fumului Crystal Vision

Număr anunț
CN1064439
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
IC MEDICAL LOGISTIC S.R.L. (CUI 32891166)
Cod CPV
33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.461.958 RON
Valoare atribuită
4.807.826 RON
Data publicării
23.01.2024 11:01
Anunț de atribuire
CAN1122527
Termen limită
22.02.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
45563-2024
Documentație de atribuire
DF1201715

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

4.807.826 RON

din 2.461.958 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.