Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Contract de furnizare uniiforme de lucru - hanorace si rucsace D.S. Botosani
- Număr anunț
- CN1048709
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- PIETA SRL (CUI 6582480)
- Cod CPV
- 18221200-6 · Hanorace (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 173.550 RON
- Valoare atribuită
- 172.770 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 25.10.2022 11:45
- Anunț de atribuire
- CAN1095423
- Termen limită
- 25.11.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1162945
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PIETA SRL CUI RO 6582480
Valoare atribuită
172.770 RON
din 173.550 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 780 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.