Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 89,0% sub estimat

Furnizare Echipamente de protectie pentru creşterea capacităţii de gestionare a crizei sanitare COVID-19 pentru elevii și cadrele didactice din cadrul Liceului Tehnologic “Horea” Marghita, județul Bihor

Număr anunț
CN1048670
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA (CUI 4245011)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.630 RON
Valoare atribuită
2.154,60 RON 89,0% sub estimat
Data publicării
26.10.2022 21:00
Anunț de atribuire
CAN1103188
Termen limită
28.11.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 209-594308
Documentație de atribuire
DF1162179

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 19.630 RON Adjudecat: 2.154,60 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Manusi de protectie 11.340 RON VETRO DESIGN S.R.L. 2.154,60 RON ↓81,0%
2 Viziere de protectie 2.050 RON Anulat
3 Covoras dezinfectant pentru intrare (70x50x3cm) 6.240 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VETRO DESIGN SRL CUI RO 8409931

Valoare atribuită

2.154,60 RON

din 19.630 RON estimat 89,0%

Adjudecat la 11,0% din estimat · economie 17.475,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.