Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 71,1% sub estimat
DELEGAREA GESTIUNII SERVICIULUI DE ILUMINAT PUBLIC DIN ORASUL BUSTENI
- Număr anunț
- CN1048659
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ME.EL ELECTRIC S.R.L. (CUI 3755713)
- Cod CPV
- 50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.248.569,12 RON
- Valoare atribuită
- 360.851,30 RON 71,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.10.2022 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1107454
- Termen limită
- 05.12.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 209-596537
- Documentație de atribuire
- DF1154184
Documente
Documentația de atribuire
- A.Intretinere sistem de iluminat public orasul Busteni.xlsx.p7s
- B. Iluminat festiv orasul Busteni.xlsx.p7s
- caiet de sarcini- delegare de gestiune iluminat public.pdf.p7s
- Centralizator financiar.xls.p7s
- FisaDate_DF1154184.pdf
- Formulare delegare iluminat Busteni.docx.p7s
- Formular Fisa-tehnica-model de complet pentru ofertanti.rtf.p7s
- model de contract.pdf.p7s
- Regulamentul serviciului de iluminat public din orasul Busteni.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL ME.EL ELECTRIC S.R.L. CUI RO 3755713
Valoare atribuită
360.851,30 RON
din 1.248.569,12 RON estimat
71,1%
Adjudecat la 28,9% din estimat · economie 887.717,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.