Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 36,1% sub estimat

Soluție informatică de management al documentelor și al altor categorii de conținut în format electronic

Număr anunț
CN1048656
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
STAR STORAGE S.A. (CUI 13289912)
Cod CPV
48311000-1 · Pachete software pentru gestionarea documentelor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.186.030 RON
Valoare atribuită
3.951.792 RON 36,1% sub estimat
Data publicării
26.10.2022 15:00
Anunț de atribuire
CAN1098854
Termen limită
13.12.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 209-594235
Documentație de atribuire
DF1162588

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STAR STORAGE S.A. CUI RO 13289912

Valoare atribuită

3.951.792 RON

din 6.186.030 RON estimat 36,1%

Adjudecat la 63,9% din estimat · economie 2.234.238 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.