Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Anulată
Anunț de participare
Livrare și montaj dotări pentru proiectul ,,Eficientizare energetică a clădirilor publice din Municipiul Brașov - Colegiul Tehnic Transilvania, corp A ” cod SMIS 128399, împărțită în 4 loturi
- Număr anunț
- CN1048636
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 890.860 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 26.10.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1104365
- Termen limită
- 28.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 209-594063
- Documentație de atribuire
- DF1162826
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI LOT 1.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 2.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 3.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI LOT 4.pdf.p7s
- FisaDate_DF1162826.pdf
- FISA TEHNICA LOT 1.pdf.p7s
- FISA TEHNICA LOT 2.pdf.p7s
- FISA TEHNICA LOT 3.pdf.p7s
- FISA TEHNICA LOT 4.pdf.p7s
- LOT 1-UNELETE MANUALE ANEXA PRODUSE.pdf.p7s
- LOT 2- MACHETE AERONAVE ANEXA PRODUSE.pdf.p7s
- LOT 3-ECHIPAMENT INFORMATIC SI ACCESORII DE BIROU -ANEXA PRODUSE.pdf.p7s
- LOT 4-PACHETE SOFTWARE ANEXA PRODUSE.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT FURNIZARE -4 LOTURI.pdf.p7s
- SECTIUNEA FORMULARE - 4 loturi.doc.p7s
Loturi (4)
Estimat: 890.860 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Unelte, manuale electromecanice, Accesorii electronice, electro… | 99.746 RON | Anulat | — |
| 2 | Machete de aeronave | 70.230 RON | Anulat | — |
| 3 | Echipament informatic și accesorii de birou, cu excepția mobili… | 615.478 RON | Anulat | — |
| 4 | Pachete software educaționale, Pachete software IT | 105.406 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
SHORTCUT SRL CUI RO 14174368
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.