Atribuită
Anunț de participare
Șepcuță – uniforma de serviciu
- Număr anunț
- CN1064617
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 4193222)
- Furnizor / câștigător
- S&G COMERCIAL SRL (CUI 14793844)
- Cod CPV
- 35811200-4 · Uniforme de politie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.713.025 RON
- Data publicării
- 29.01.2024 16:38
- Anunț de atribuire
- CAN1132163
- Termen limită
- 06.03.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 58055-2024
- Documentație de atribuire
- DF1202177
Documente
Documentația de atribuire
- 04. Formulare - Sepcuta.docx.p7s
- Caiet de sarcini sepcuta semnat.pdf
- FisaDate_DF1202177.pdf
- Matrice- Sepcuta.xlsx.p7s
- Proiect acord-cadru semnat.pdf
- Proiect contract subsecvent semnat.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GCONF COMERCIAL SRL CUI 20362137
Asociați 1
S&G COMERCIAL SRL CUI RO 14793844
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EUROPROTECT SAFETY SRL CUI RO 26194113
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MENTOR SRL CUI RO 2292475
Valoare atribuită
3.713.025 RON
din 3.600.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro