Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,0% sub estimat

Lucrari de reparare drum coronament baraj si centrala – Nod hidrotehnic Voila

Număr anunț
CN1048823
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
VOX MARIS SRL (CUI 7347369)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
181.012,18 RON
Valoare atribuită
153.860,35 RON 15,0% sub estimat
Data publicării
27.10.2022 13:32
Anunț de atribuire
CAN1098720
Termen limită
05.12.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1163027

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VOX MARIS SRL CUI RO 7347369
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TERRA BUILDING SRL CUI RO 14232426

Valoare atribuită

153.860,35 RON

din 181.012,18 RON estimat 15,0%

Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 27.151,83 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.