Atribuită Anunț de participare

Petlițe și suport de grad pentru mânecă

Număr anunț
CN1064553
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 4193222)
Furnizor / câștigător
MENTOR SRL (CUI 2292475)
Cod CPV
35811200-4 · Uniforme de politie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.376.280 RON
Valoare atribuită
1.910.231,20 RON
Data publicării
29.01.2024 16:37
Anunț de atribuire
CAN1133348
Termen limită
05.03.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
59042-2024
Documentație de atribuire
DF1201722

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MENTOR SRL CUI RO 2292475
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
S&G COMERCIAL SRL CUI RO 14793844

Valoare atribuită

1.910.231,20 RON

din 1.376.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.