Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,1% sub estimat

ȚEAVĂ LAMINATĂ DIN OȚEL D 159 x 5 mm

Număr anunț
CN1048790
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
535.410 RON
Valoare atribuită
411.840 RON 23,1% sub estimat
Data publicării
27.10.2022 08:50
Anunț de atribuire
CAN1097166
Termen limită
29.11.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1162959

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

411.840 RON

din 535.410 RON estimat 23,1%

Adjudecat la 76,9% din estimat · economie 123.570 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.