Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,2% sub estimat

Furnizare echipamente medicale: Ecocardiograf de inalta performanta conceput pentru examinari cardiace transtoracice 3D/4D si transesofagiene, vasculare si pentru parti moi; Ecograf multidisciplinar stationar 2D cu 4 sonde; Sistem de inregistrare continua Holter ECG; Sistem de monitorizare automata a TA/24 ore; Poligraf respirator; Defibrilator cu pace-maker extern

Număr anunț
CN1048792
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.226.050,42 RON
Valoare atribuită
1.113.269,75 RON 9,2% sub estimat
Data publicării
28.10.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1099704
Termen limită
05.12.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 210-600926
Documentație de atribuire
DF1163241

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 1.142.016,81 RON Adjudecat: 1.113.269,75 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ecocardiograf de inalta performanta conceput pentru examinari c… 647.058,82 RON
2 Ecograf multidisciplinar stationar 2D cu 4 sonde 420.168,07 RON MEDIST IMAGING & P.O.C. 1.067.000 RON
5 Poligraf respirator 24.369,75 RON LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. 24.369,75 RON
6 Defibrilator cu pace-maker extern 50.420,17 RON VODIMEDICOR S.R.L. 21.900 RON ↓56,6%

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODIMEDICOR SRL CUI RO 4133530
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.113.269,75 RON

din 1.226.050,42 RON estimat 9,2%

Adjudecat la 90,8% din estimat · economie 112.780,67 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.