Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Upgrade infrastructura SAP

Număr anunț
CN1048894
Autoritate contractantă
DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
Furnizor / câștigător
FOCALITY SRL (CUI 23154424)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura competitiva cu negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.926.273 RON
Valoare atribuită
14.850.000 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
30.10.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1097459
Termen limită
05.12.2022 12:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 211-608972
Documentație de atribuire
DF1163603

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
FOCALITY SRL CUI RO 23154424

Valoare atribuită

14.850.000 RON

din 14.926.273 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 76.273 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.