Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,3% sub estimat
Servicii de elaborare documentație tehnico-economică faza DALI pentru obiectivele de investiții: LOT 1, LOT 2
- Număr anunț
- CN1048879
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL BUSINESS LAND SRL (CUI 34090016)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 748.667 RON
- Valoare atribuită
- 723.860 RON 3,3% sub estimat
- Data publicării
- 30.10.2022 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1099937
- Termen limită
- 07.12.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 211-607965
- Documentație de atribuire
- DF1163450
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI LOT 1-signed.pdf
- CAIET DE SARCINI LOT 2-signed.pdf
- FisaDate_DF1163450.pdf
- FORMULARE DALI - 2 LOTURI.docx.p7s
- Formular Prop Tehnica - LOT 1.docx.p7s
- Formular Prop Tehnica - LOT 2.docx.p7s
- Metodologie de calcul si evaluare pentru acordarea punctajelor fiecarui factor de evaluare.doc.p7s
- Proiect contract LOT 1-signed.pdf
- Proiect contract LOT 2-signed.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 748.667 RON Adjudecat: 723.860 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Contracte de servicii de elaborare documentație tehnico-economi… | 356.667 RON | Total Business Land SRL | 346.930 RON ↓2,7% |
| 2 | Contracte de servicii de elaborare documentație tehnico-economi… | 392.000 RON | Total Business Land SRL | 376.930 RON ↓3,8% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOTAL BUSINESS LAND SRL CUI RO34090016
Terți susținători 1
RIA DESIGN CONSULTING SRL CUI 24541003
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOTAL BUSINESS LAND SRL CUI RO34090016
Terți susținători 1
RIA DESIGN CONSULTING SRL CUI 24541003
Valoare atribuită
723.860 RON
din 748.667 RON estimat
3,3%
Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 24.807 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.