Atribuită
Anunț de participare
Achizitie folie policarbonat
- Număr anunț
- CN1048847
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
- Cod CPV
- 24500000-9 · Materiale plastice primare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.214.000 RON
- Valoare atribuită
- 28.774.200 RON
- Data publicării
- 30.10.2022 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1097430
- Termen limită
- 07.12.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 211-606305
- Documentație de atribuire
- DF1163294
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1163294.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- MODEL ACORD CADRU.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUANTUM PROTECT SRL CUI RO 24173890
Valoare atribuită
28.774.200 RON
din 26.214.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro