Atribuită
Anunț de participare
CARBURANT FOLOSIND SISTEMUL CARD
- Număr anunț
- CN1048848
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA CANALELOR NAVIGABILE SA CONSTANTA (CUI RO11087755)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.257.152 RON
- Valoare atribuită
- 5.383.490 RON
- Data publicării
- 30.10.2022 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1096695
- Termen limită
- 28.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 211-608939
- Documentație de atribuire
- DF1163300
Documente
Documentația de atribuire
- 20_10 FORMULARE MODEL .doc.p7s
- CAIET DE SARCINI semnat.pdf
- CONTRACT SUBSECVENT,ACORD CADRU semnat.pdf
- COPERTA DA semnat.pdf
- FisaDate_DF1163300.pdf
- FORMULARE semnat.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MOL ROMANIA PETROLEUM PRODUCTS SRL CUI RO 7745470
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
5.383.490 RON
din 3.257.152 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro