Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,5% sub estimat

HD-CL-G3 Infiintare si reabilitare conducte de transport, statii de pompare, statii de clorinare, rezervoare in municipiul Deva si comunele Carjiti, Branisca, Ilia, Dobra si Zam. Sursa apa in comuna Zam

Număr anunț
CN1064726
Autoritate contractantă
APA PROD SA DEVA (CUI 14071095)
Furnizor / câștigător
AWE INFRA SRL (CUI 35355090)
Cod CPV
45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.239.560 RON
Valoare atribuită
76.431.729,18 RON 3,5% sub estimat
Data publicării
31.01.2024 15:02
Anunț de atribuire
CAN1141918
Termen limită
01.04.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
63670-2024
Documentație de atribuire
DF1202416

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
AWE INFRA SRL CUI RO35355090
Asociați 2
HYDROSTROY AD CUI BG103029862
Subcontractanți 7
IGNIFOC SRL CUI RO24658101
VIMED COM SRL CUI RO6892804
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
AQUA SERV SRL CUI RO 16469969
Asociați 2
ROMTIM INSTAL SRL CUI RO13894280
Subcontractanți 2
ROMMEDIA EXIM SRL CUI RO9612682

Valoare atribuită

76.431.729,18 RON

din 79.239.560 RON estimat 3,5%

Adjudecat la 96,5% din estimat · economie 2.807.830,82 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.