Atribuită Anunț de participare

Prestare servicii de service auto pentru autovehiculele care deservesc direcțiile finanțate de la Bugetul local

Număr anunț
CN1064770
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
NESTY AUTO SERVICE SRL (CUI 388736)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.041.280 RON
Valoare atribuită
6.081.322 RON
Data publicării
02.02.2024 11:02
Anunț de atribuire
CAN1127570
Termen limită
28.03.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
67494-2024
Documentație de atribuire
DF1202634

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

6.081.322 RON

din 3.041.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.