Atribuită
Anunț de participare
Furnizare energie electrica
- Număr anunț
- CN1064871
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA PREZIDENTIALA (CUI 4283732)
- Furnizor / câștigător
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.203.568,07 RON
- Valoare atribuită
- 3.344.979,61 RON
- Data publicării
- 05.02.2024 19:01
- Anunț de atribuire
- CAN1127058
- Termen limită
- 06.03.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 74772-2024
- Documentație de atribuire
- DF1202905
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini energie electrica 2024-2025.pdf.p7s
- FisaDate_DF1202905.pdf
- modele acord cadru contract subsecvent.pdf.p7s
- Sectiune formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPEEH HIDROELECTRICA SA CUI RO 13267213
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELECTRICA FURNIZARE SA CUI RO 28909028
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TERMO PLOIEŞTI S.R.L. CUI RO 46877331
Valoare atribuită
3.344.979,61 RON
din 2.203.568,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro