Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,0% sub estimat
HD-CL-G4 Infiintare si reabilitare sursa de apa, conducta de transport, statii de pompare, statii de clorinare, rezervoare in orasele Simeria, Geoagiu si comunele Harau, Certeju de Sus
- Număr anunț
- CN1064866
- Autoritate contractantă
- APA PROD SA DEVA (CUI 14071095)
- Furnizor / câștigător
- AQUA SERV SRL (CUI 16469969)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.687.521 RON
- Valoare atribuită
- 51.540.000 RON 4,0% sub estimat
- Data publicării
- 05.02.2024 19:01
- Anunț de atribuire
- CAN1140103
- Termen limită
- 28.03.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 76019-2024
- Documentație de atribuire
- DF1202871
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Calitatea_apei.rar.p7s
- 3. Studii_geotehnice.rar.p7s
- 4. Studii_topo.rar.p7s
- 5. Studii_hidrologice.rar.p7s
- 6. Studiu de tratabilitate.rar.p7s
- 7. Studiu de inundabilitate.rar.p7s
- 8. Expertize_tehnice.rar.p7s
- Avize partea 1.zip.p7s
- Avize partea 2.zip.p7s
- Capitol 0 - FDA si Formulare.rar.p7s
- Capitol 1 - Date referitoare contract.rar.p7s
- Capitol 2 - Specificatii.rar.p7s
- Capitol 3 - Planuri.rar.p7s
- Capitol 4 - Liste.rar.p7s
- Capitol 6 Informatii care nu fac parte in contract.rar.p7s
- FisaDate_DF1202871.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AQUA SERV SRL CUI RO 16469969
Asociați 1
AQUA PROCIV PROIECT SRL CUI RO 8594855
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
AWE INFRA SRL CUI RO35355090
Subcontractanți 6
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
IGNIFOC SRL CUI RO24658101
NOMAD SECURITY SISTEM S.R.L. CUI RO43127491
ARHEOSIB CONSULTING SRL CUI RO34773590
VIMED COM SRL CUI RO6892804
WALHALLA INVEST PRODCOMIMPEX SRL CUI RO 9706035
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
PAVAJ GRUP SRL CUI RO 6858977
Asociați 1
HYDROSTROY AD CUI BG103029862
Subcontractanți 5
IT COMUNICAŢII CONSTRUCT SRL CUI RO17373950
LONGHERSIN SRL CUI 7008680
PROBIT SRL CUI RO 3013846
REVIVO SRL CUI RO15857369
ROMGLOBAL PREST S.R.L. CUI RO 27623825
Terți + subcontractanți 1
ALLPLAN PROIECT SRL CUI RO 14025927
Valoare atribuită
51.540.000 RON
din 53.687.521 RON estimat
4,0%
Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 2.147.521 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.