Atribuită
Anunț de participare
MENTENANTA SISTEM INFORMATIC
- Număr anunț
- CN1064863
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
- Cod CPV
- 72500000-0 · Servicii informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 408.000 RON
- Valoare atribuită
- 850.000 RON
- Data publicării
- 02.02.2024 08:51
- Anunț de atribuire
- CAN1124797
- Termen limită
- 11.03.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1202786
Documente
Documentația de atribuire
- 3.Caiet_de_sarcini_Mentenanta_sistem_informatic.docx.p7s
- 4.Modele_de_formulare_Mentenanta_sistem_informatic.docx.p7s
- 5.Model_ACC_si_COS_Mentenanta_sistem_informatic.docx.p7s
- Caiet_de_sarcini_Mentenanta_sistem_informatic.pdf.p7s
- FisaDate_DF1202786.pdf
- Instructiuni_pentru_ofertanti_Mentenanta_sistem_informatic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INFO WORLD SRL CUI RO 13373052
Valoare atribuită
850.000 RON
din 408.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro