Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 35,7% sub estimat

acord cadru de furnizare medicamente din grupa PSIHOANALEPTICE- 31 LOTURI

Număr anunț
CN1064912
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33661600-7 · Psihoanaleptice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
376.289,80 RON
Valoare atribuită
241.850,71 RON 35,7% sub estimat
Data publicării
05.02.2024 07:48
Anunț de atribuire
CAN1126220
Termen limită
11.03.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1202979

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (30)

Adjudecat: 241.850,71 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 ATOMOXETINUM caps 25mg DONA. LOGISTICA 3 contracte 8.742 RON
DONA. LOGISTICA · contract AC-175 · 18.04.2024 5.712 RON
DONA. LOGISTICA · contract 2311 · 01.08.2025 1.014 RON
DONA. LOGISTICA · contract 1340 · 08.05.2024 2.016 RON
2 CLOMIPRAMINUM draj 10mg Anulat
3 CLOMIPRAMINUM draj 25mg Anulat
4 GINCO BILOBA compr film 40mg ND PHARMA S.R.L. 13 contracte 24.162 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 1837 · 02.07.2024 428,40 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 293 · 02.02.2026 1.260 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 3397 · 28.11.2024 201,60 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 3023 · 31.10.2024 252 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 2317 · 01.08.2025 630 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 952 · 27.03.2025 100,80 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 2669 · 26.09.2024 168 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 3141 · 27.10.2025 932,40 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 1341 · 08.05.2024 1.436,40 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 364 · 03.02.2025 630 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 1049 · 26.03.2026 932,40 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 1480 · 29.04.2025 630 RON
FELSIN FARM,ND PHARMA S.R.L. · contract AC-176 · 18.04.2024 16.560 RON
5 GINCO BILOBA sol orala 40mg/ml FELSIN FARM 9 contracte 15.560,93 RON
FELSIN FARM · contract 2310 · 01.08.2025 442,60 RON
FELSIN FARM · contract 3142 · 27.10.2025 221,30 RON
FELSIN FARM · contract AC-177 · 18.04.2024 10.995 RON
FELSIN FARM · contract 1476 · 29.04.2025 442,60 RON
FELSIN FARM · contract 1342 · 08.05.2024 1.363,38 RON
FELSIN FARM · contract 1838 · 02.07.2024 659,70 RON
FELSIN FARM · contract 2670 · 26.09.2024 329,85 RON
FELSIN FARM · contract 292 · 02.02.2026 442,60 RON
FELSIN FARM · contract 1050 · 26.03.2026 663,90 RON
6 ESCITALOPRANUM 10mg EUROPHARM HOLDING · FARMEXIM S.A. 10 contracte 6.778,08 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 1343 · 08.05.2024 161,28 RON
FARMEXIM S.A. · contract 365 · 03.02.2025 159,60 RON
DONA. LOGISTICA,FARMEXIM S.A.,EUROPHARM HOLDING · contract AC-178 · 18.04.2024 5.130 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1051 · 26.03.2026 235,20 RON
FARMEXIM S.A. · contract 294 · 02.02.2026 156,80 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 1839 · 02.07.2024 134,40 RON
FARMEXIM S.A. · contract 3138 · 27.10.2025 84 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 3022 · 31.10.2024 67,20 RON
FARMEXIM S.A. · contract 2318 · 01.08.2025 336 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1604 · 30.04.2025 313,60 RON
7 MIRTAZAPINUM 30mg ND PHARMA S.R.L.,FARMEXIM S.A. · ND PHARMA S.R.L. 9 contracte 5.775 RON
ND PHARMA S.R.L.,FARMEXIM S.A. · contract AC-179 · 18.04.2024 3.600 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 3016 · 31.10.2024 135 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1840 · 02.07.2024 360 RON
FARMEXIM S.A. · contract 366 · 03.02.2025 240 RON
FARMEXIM S.A. · contract 288 · 02.02.2026 360 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1344 · 08.05.2024 180 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1052 · 26.03.2026 360 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1479 · 29.04.2025 360 RON
FARMEXIM S.A. · contract 3146 · 27.10.2025 180 RON
8 PIRACETANUM compr film 400mg DR.MAX 13 contracte 9.694 RON
DR.MAX · contract 1841 · 02.07.2024 180 RON
DR.MAX · contract 283 · 02.02.2026 300 RON
DR.MAX · contract 367 · 03.02.2025 120 RON
DR.MAX · contract 1345 · 08.05.2024 360 RON
DR.MAX · contract 3151 · 27.10.2025 240 RON
DR.MAX · contract 1053 · 26.03.2026 426 RON
DR.MAX · contract 2672 · 26.09.2024 40 RON
DR.MAX · contract 2309 · 01.08.2025 294 RON
DR.MAX · contract 3021 · 31.10.2024 48 RON
FELSIN FARM,ND PHARMA S.R.L.,DR.MAX · contract AC-180 · 18.04.2024 7.200 RON
DR.MAX · contract 3398 · 28.11.2024 162 RON
DR.MAX · contract 953 · 27.03.2025 60 RON
DR.MAX · contract 1475 · 29.04.2025 264 RON
9 PIRACETANUM compr film 800mg Anulat
10 PIRACETANUM sol inj 200mg/ml - 5ml DR.MAX · FARMEXIM S.A.,DR.MAX,DONA. LOGISTICA 13 contracte 40.696,70 RON
DR.MAX · contract 2308 · 01.08.2025 1.420,20 RON
DR.MAX · contract 2671 · 26.09.2024 523 RON
DR.MAX · contract 1346 · 08.05.2024 2.615 RON
DR.MAX · contract 3399 · 28.11.2024 470,70 RON
DR.MAX · contract 954 · 27.03.2025 736,40 RON
DR.MAX · contract 3020 · 31.10.2024 261,50 RON
DR.MAX · contract 368 · 03.02.2025 368,20 RON
DR.MAX · contract 284 · 02.02.2026 2.104 RON
DR.MAX · contract 1474 · 29.04.2025 1.052 RON
FARMEXIM S.A.,DR.MAX,DONA. LOGISTICA · contract AC-181 · 18.04.2024 27.100 RON
DR.MAX · contract 3150 · 27.10.2025 1.841 RON
DR.MAX · contract 1054 · 26.03.2026 1.420,20 RON
DR.MAX · contract 1842 · 02.07.2024 784,50 RON
11 TIANEPTINUM - compr film 12,5mg Anulat
12 VENLAFAXINUM - compr film 75mg FARMEXIM S.A. · DONA. LOGISTICA 11 contracte 17.631,92 RON
FARMEXIM S.A. · contract 3400 · 28.11.2024 162 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1055 · 26.03.2026 405 RON
FARMEXIM S.A. · contract 369 · 03.02.2025 243 RON
FARMEXIM S.A. · contract 2314 · 01.08.2025 324 RON
FARMEXIM S.A. · contract 289 · 02.02.2026 324 RON
DONA. LOGISTICA,ND PHARMA S.R.L.,FARMEXIM S.A. · contract AC-182 · 18.04.2024 14.940 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1478 · 29.04.2025 332,64 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1843 · 02.07.2024 81 RON
DONA. LOGISTICA · contract 1070 · 28.03.2025 318,08 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1347 · 08.05.2024 340,20 RON
FARMEXIM S.A. · contract 3145 · 27.10.2025 162 RON
13 VENLAFAXINUM COMP FILM 37.5 MG Anulat
14 SERTRALINUM compr film 100mg FARMEXIM S.A. · EUROPHARM HOLDING 10 contracte 11.860,96 RON
FARMEXIM S.A. · contract 295 · 02.02.2026 91 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 2664 · 26.09.2024 162,40 RON
EUROPHARM HOLDING,DONA. LOGISTICA,FARMEXIM S.A. · contract AC-183 · 18.04.2024 9.360 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1056 · 26.03.2026 364 RON
FARMEXIM S.A. · contract 3037 · 31.10.2024 200,20 RON
FARMEXIM S.A. · contract 2319 · 01.08.2025 546 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1605 · 30.04.2025 546 RON
FARMEXIM S.A. · contract 3442 · 29.11.2024 182 RON
FARMEXIM S.A. · contract 370 · 03.02.2025 182 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 1348 · 08.05.2024 227,36 RON
15 SERTRALINUM compr film 50mg FARMEXIM S.A. · FARMEXIM S.A.,ND PHARMA S.R.L.,EUROPHARM HOLDING 11 contracte 8.489,32 RON
FARMEXIM S.A. · contract 955 · 27.03.2025 162,40 RON
FARMEXIM S.A.,ND PHARMA S.R.L.,EUROPHARM HOLDING · contract AC-184 · 18.04.2024 5.880 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 1349 · 08.05.2024 465,92 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 1844 · 02.07.2024 72,80 RON
FARMEXIM S.A. · contract 3036 · 31.10.2024 89,32 RON
FARMEXIM S.A. · contract 547 · 13.02.2025 178,64 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1606 · 30.04.2025 503,44 RON
FARMEXIM S.A. · contract 2320 · 01.08.2025 487,20 RON
FARMEXIM S.A. · contract 3137 · 27.10.2025 243,60 RON
FARMEXIM S.A. · contract 296 · 02.02.2026 162,40 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1057 · 26.03.2026 243,60 RON
16 SERTRALINUM - sol orala - 20mg/ml - 5ml Anulat
17 MEMANTINUM 10mg ND PHARMA S.R.L. · EUROPHARM HOLDING · ND PHARMA S.R.L.,EUROPHARM HOLDING,DONA. LOGISTICA 13 contracte 7.927,20 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 3015 · 31.10.2024 92,40 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 2322 · 01.08.2025 572,88 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 3443 · 29.11.2024 92,40 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 1350 · 08.05.2024 434 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 956 · 27.03.2025 92,40 RON
ND PHARMA S.R.L.,EUROPHARM HOLDING,DONA. LOGISTICA · contract AC-185 · 18.04.2024 4.080 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 1541 · 30.04.2025 554,40 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 371 · 03.02.2025 258,72 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 1845 · 02.07.2024 86,80 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 2667 · 26.09.2024 184,80 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 297 · 02.02.2026 554,40 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 3139 · 27.10.2025 462 RON
ND PHARMA S.R.L. · contract 1058 · 26.03.2026 462 RON
18 DULOXETINUM 60mg FARMEXIM S.A. · EUROPHARM HOLDING 12 contracte 10.080,60 RON
FARMEXIM S.A. · contract 3035 · 31.10.2024 319,50 RON
FARMEXIM S.A. · contract 298 · 02.02.2026 639 RON
FARMEXIM S.A. · contract 372 · 03.02.2025 426 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 1846 · 02.07.2024 603 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 1351 · 08.05.2024 422,10 RON
FARMEXIM S.A. · contract 2668 · 26.09.2024 213 RON
FARMEXIM S.A. · contract 2321 · 01.08.2025 213 RON
FARMEXIM S.A. · contract 3136 · 27.10.2025 426 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1059 · 26.03.2026 958,50 RON
FARMEXIM S.A. · contract 3444 · 29.11.2024 426 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1607 · 30.04.2025 106,50 RON
DR.MAX,EUROPHARM HOLDING,FARMEXIM S.A. · contract AC-186 · 18.04.2024 5.328 RON
19 TRAZODONUM 150 MG(TRITICO) FARMEXIM S.A. 13 contracte 13.970,60 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1352 · 08.05.2024 800 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1477 · 29.04.2025 808 RON
FARMEXIM S.A. · contract 3401 · 28.11.2024 200 RON
FARMEXIM S.A. · contract 2315 · 01.08.2025 1.010 RON
FARMEXIM S.A. · contract 3019 · 31.10.2024 100 RON
FARMEXIM S.A. · contract 373 · 03.02.2025 202 RON
FARMEXIM S.A. · contract 2674 · 26.09.2024 100 RON
FARMEXIM S.A. · contract 3144 · 27.10.2025 606 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1060 · 26.03.2026 1.515 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1836 · 02.07.2024 100 RON
DR.MAX,FARMEXIM S.A. · contract AC-187 · 18.04.2024 7.560 RON
FARMEXIM S.A. · contract 290 · 02.02.2026 808 RON
FARMEXIM S.A. · contract 957 · 27.03.2025 161,60 RON
20 LORAZEPAMUM 4mg/ml.Sol.Inject. FARMEXIM S.A. 7 contracte 12.980,90 RON
FARMEXIM S.A. · contract 2673 · 26.09.2024 243,50 RON
FARMEXIM S.A. · contract 3143 · 27.10.2025 245 RON
FARMEXIM S.A. · contract 2316 · 01.08.2025 245 RON
DR.MAX,DONA. LOGISTICA,FARMEXIM S.A. · contract AC-188 · 18.04.2024 11.856 RON
FARMEXIM S.A. · contract 291 · 02.02.2026 196 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1353 · 08.05.2024 97,40 RON
FARMEXIM S.A. · contract 1061 · 26.03.2026 98 RON
21 DONEPEZIL 10mg.comp EUROPHARM HOLDING · DONA. LOGISTICA 13 contracte 7.002,10 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 2663 · 26.09.2024 207 RON
DONA. LOGISTICA · contract 958 · 27.03.2025 77,40 RON
EUROPHARM HOLDING,DONA. LOGISTICA · contract AC-189 · 18.04.2024 3.400 RON
DONA. LOGISTICA · contract 299 · 02.02.2026 481,60 RON
DONA. LOGISTICA · contract 1540 · 30.04.2025 516 RON
DONA. LOGISTICA · contract 3445 · 29.11.2024 127,50 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 1847 · 02.07.2024 144,90 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 1354 · 08.05.2024 207 RON
DONA. LOGISTICA · contract 2323 · 01.08.2025 516 RON
DONA. LOGISTICA · contract 3140 · 27.10.2025 369,80 RON
DONA. LOGISTICA · contract 1062 · 26.03.2026 722,40 RON
DONA. LOGISTICA · contract 374 · 03.02.2025 129 RON
EUROPHARM HOLDING · contract 3018 · 31.10.2024 103,50 RON
22 GALANTAMINUM 8 mg.comp Anulat
23 RIVASTIGMINUM 1.5mg.comp Anulat
24 ALPRAZOLAMUM - COMPR. - 0.25mg DONA. LOGISTICA 10 contracte 14.072,30 RON
DONA. LOGISTICA · contract 1355 · 08.05.2024 990 RON
DONA. LOGISTICA · contract 375 · 03.02.2025 23,10 RON
DONA. LOGISTICA · contract 1473 · 29.04.2025 435,60 RON
DONA. LOGISTICA · contract 2312 · 01.08.2025 23,10 RON
DONA. LOGISTICA · contract 2666 · 26.09.2024 36,30 RON
DONA. LOGISTICA · contract 3148 · 27.10.2025 561 RON
DONA. LOGISTICA · contract 1850 · 02.07.2024 759 RON
DONA. LOGISTICA · contract 286 · 02.02.2026 79,20 RON
DONA. LOGISTICA · contract AC-190 · 18.04.2024 11.000 RON
DONA. LOGISTICA · contract 1063 · 26.03.2026 165 RON
25 ALPRAZOLAMUM - COMPR. - 0.5mg DONA. LOGISTICA 11 contracte 24.262,40 RON
DONA. LOGISTICA · contract 1356 · 08.05.2024 2.295 RON
DONA. LOGISTICA · contract 287 · 02.02.2026 71,40 RON
DONA. LOGISTICA · contract 376 · 03.02.2025 357 RON
DONA. LOGISTICA · contract 2665 · 26.09.2024 56,10 RON
DONA. LOGISTICA · contract 3147 · 27.10.2025 918 RON
DONA. LOGISTICA · contract 2313 · 01.08.2025 612 RON
DONA. LOGISTICA · contract 1472 · 29.04.2025 1.683 RON
DONA. LOGISTICA · contract 1064 · 26.03.2026 76,50 RON
DONA. LOGISTICA · contract AC-191 · 18.04.2024 17.000 RON
DONA. LOGISTICA · contract 3403 · 28.11.2024 20,40 RON
DONA. LOGISTICA · contract 1849 · 02.07.2024 1.173 RON
26 ALPRAZOLAMUM - COMPR. - 1g Anulat
27 ACIDUM VALPROICUM MINICOMP CU ELEIBERARE PRELUNGITA 1000 MG Anulat
28 ACIDUM VALPROICUM + SARURI - comp.film. GASTROREZ - 500mg Anulat
30 NITRAZEPAMUM 5 MG COMP DR.MAX 10 contracte 2.163,70 RON
DR.MAX · contract 2307 · 01.08.2025 55 RON
DR.MAX · contract 285 · 02.02.2026 55 RON
DR.MAX · contract 1848 · 02.07.2024 33 RON
DR.MAX · contract 3149 · 27.10.2025 55 RON
DR.MAX · contract 1357 · 08.05.2024 198 RON
DR.MAX · contract 1065 · 26.03.2026 77 RON
DR.MAX · contract 3402 · 28.11.2024 16,50 RON
DR.MAX · contract 959 · 27.03.2025 13,20 RON
DR.MAX · contract AC-192 · 18.04.2024 1.650 RON
DR.MAX · contract 3017 · 31.10.2024 11 RON
31 LEVETIRACETAMUM SOL.ORALA100mg/ml - 300 ml Anulat

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ND PHARMA SRL CUI 22082443
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DONA. LOGISTICA S.A. CUI RO 3596251
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DR.MAX S.R.L. CUI 9378655
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

241.850,71 RON

din 376.289,80 RON estimat 35,7%

Adjudecat la 64,3% din estimat · economie 134.439,09 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.