Atribuită Anunț de participare

Delegare gestiune sistem de iluminat public al comunei Cobadin, județul Constanța

Număr anunț
PC1002174
Autoritate contractantă
COMUNA COBADIN (CUI 4515476)
Furnizor / câștigător
BEL ELECTRIC CABLE SRL (CUI 30943293)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.040.000 RON
Valoare atribuită
1.040.000 RON
Data publicării
04.11.2022 15:12
Anunț de atribuire
PCA1002022
Termen limită
21.11.2022 11:00
Documentație de atribuire
DF1163983

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

1.040.000 RON

din 1.040.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.