Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,9% sub estimat

Configuratii informatice – DIRU

Număr anunț
CN1049104
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30211400-5 · Configuratii informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153.640 RON
Valoare atribuită
110.822 RON 27,9% sub estimat
Data publicării
04.11.2022 08:51
Anunț de atribuire
CAN1098933
Termen limită
07.12.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1163882

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 153.640 RON Adjudecat: 110.822 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 STATII GRAFICE CU MONITOR 128.640 RON STREAM NETWORKS S.R.L. 93.728 RON ↓27,1%
2 STAȚIE DE LUCRU 10.000 RON STREAM NETWORKS S.R.L. 6.297 RON ↓37,0%
3 SISTEME DE CALCUL 15.000 RON STREAM NETWORKS S.R.L. 10.797 RON ↓28,0%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

110.822 RON

din 153.640 RON estimat 27,9%

Adjudecat la 72,1% din estimat · economie 42.818 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.