Atribuită
Anunț de participare
Minilaborator analizator uleiuri CR # 31140
- Număr anunț
- CN1049215
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 38434000-6 · Analizoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.060.518 RON
- Valoare atribuită
- 1.156.000 RON
- Data publicării
- 08.11.2022 10:17
- Anunț de atribuire
- CAN1096473
- Termen limită
- 08.12.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1164088
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Valoare atribuită
1.156.000 RON
din 1.060.518 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro