Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Delegarea prin concesiune a gestiunii serviciului de salubrizare în Municipiului Vatra Dornei
- Număr anunț
- PC1002177
- Autoritate contractantă
- Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
- Furnizor / câștigător
- FRITEHNIC S.R.L. (CUI 32391250)
- Cod CPV
- 90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.194.894,90 RON
- Valoare atribuită
- 45.161.298 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 09.11.2022 15:01
- Anunț de atribuire
- PCA1002445
- Termen limită
- 10.01.2023 11:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 218-622723
- Documentație de atribuire
- DF1164241
Documente
Documentația de atribuire
- 02.Studiu de oportunitate.pdf.p7s
- 03.Caiet de sarcini- general.pdf.p7s
- 04.Anexe la CS.pdf.p7s
- 05.Caiet de sarcini - activitate colectare si transport deseuri.pdf.p7s
- 06.Caiet de sarcini- activitate curatare si transport zapada.pdf.p7s
- 07.Caiet de sarcini- activitatea de maturat, spalat si intretinere cai publice.pdf.p7s
- 08.REGULAMENT SERVICIU SALUBRIZARE.pdf.p7s
- 09.Modele de formulare.docx.p7s
- 10.Model de contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1164241.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FRITEHNIC S.R.L. CUI 32391250
Valoare atribuită
45.161.298 RON
din 45.194.894,90 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 33.596,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.