Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
Furnizare echipamente IT
- Număr anunț
- CN1049216
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4508770)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.000 RON
- Valoare atribuită
- 47.736 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 10.11.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1096362
- Termen limită
- 14.12.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 218-625064
- Documentație de atribuire
- DF1164106
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TRYAMM TRADING CONSULTING SRL CUI RO 3900945
Valoare atribuită
47.736 RON
din 48.000 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 264 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.