Atribuită Anunț de participare

Acord cadru furnizare de -legume, fructe- pentru beneficiarii aflati in centrele din subordinea Direcției Generale de Asistență Socială și Protecția Copilului Giurgiu

Număr anunț
CN1049222
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI GIURGIU (CUI 9902350)
Furnizor / câștigător
AMA FRUCT CP SRL (CUI 28103545)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.598.043,20 RON
Valoare atribuită
3.261.874,68 RON
Data publicării
10.11.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1096449
Termen limită
12.12.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 218-627448
Documentație de atribuire
DF1164173

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

3.261.874,68 RON

din 2.598.043,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.