Atribuită Anunț de participare

Proiectare, asistență tehnică și execuție lucrări pentru obiectivul de investiții „RENOVAREA ENERGETICĂ A UNUI NUMĂR DE 20 DE CLĂDIRI REZIDENȚIALE MULTIFAMILIALE DIN MUNICIPIUL VATRA DORNEI"

Număr anunț
CN1065249
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.175.473,52 RON
Valoare atribuită
44.251.817,78 RON
Data publicării
14.02.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1127337
Termen limită
20.03.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
93283-2024
Documentație de atribuire
DF1203924

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Asociați 2
ALCAROM SRL CUI 16654869
Subcontractanți 2
SESAM PROTECT SRL CUI 27105203
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
EURAS SRL CUI RO 6661206
Asociați 1
CUBICON INVEST SRL CUI RO 23244918
Subcontractanți 3
CSP PROIECT LINE SRL CUI RO29455388
SAMGEC SRL CUI RO 6593861
SESAM PROTECT SRL CUI 27105203

Valoare atribuită

44.251.817,78 RON

din 44.175.473,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.