Atribuită Anunț de participare

KIT REACTIVI DETERMINARE HEMOLEUCOGRAMA COMPLETA COMPATIBILI 100% CU ANALIZORUL MS4s

Număr anunț
CN1049368
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
PRION POCT SRL (CUI 25426886)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450.000 RON
Valoare atribuită
787.500 RON
Data publicării
11.11.2022 08:41
Anunț de atribuire
CAN1096983
Termen limită
16.12.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1164268

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRION POCT SRL CUI 25426886

Valoare atribuită

787.500 RON

din 450.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.