Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 41,5% sub estimat

Contract de furnizare a unui CITOMETRU SUBMERSIBIL

Număr anunț
CN1049346
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE ACVATICA, PESCUIT SI ACVACULTURA (CUI 14785680)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
38434510-4 · Citometre (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.430.720 RON
Valoare atribuită
836.500 RON 41,5% sub estimat
Data publicării
12.11.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1102560
Termen limită
19.12.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 220-633845
Documentație de atribuire
DF1164623

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ANDCOR SRL CUI RO 7343413
Terți susținători 1

Valoare atribuită

836.500 RON

din 1.430.720 RON estimat 41,5%

Adjudecat la 58,5% din estimat · economie 594.220 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.