Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 47,8% sub estimat

Furnizare Dispozitive Medicale aferente proiectului"Consolidarea Capacitatii Unitatilor de Invatamant din Targu Mures in vederea gestionarii situatiei de pandemie in vederea gestionarii situatiei de pandemie generata de virusul SARS-COV-2 COD SMIS146812

Număr anunț
CN1049340
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
Furnizor / câștigător
MEDIZIN TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 45475654)
Cod CPV
39330000-4 · Echipament de dezinfectare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.066.001 RON
Valoare atribuită
3.685.564,50 RON 47,8% sub estimat
Data publicării
12.11.2022 15:00
Anunț de atribuire
CAN1100122
Termen limită
09.01.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 220-634503
Documentație de atribuire
DF1164244

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Terți + subcontractanți 2
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
ROYAL DRU CUI RO34587407
Asociați 1
Terți + subcontractanți 1
CATTUS SRL CUI RO 14544908
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.685.564,50 RON

din 7.066.001 RON estimat 47,8%

Adjudecat la 52,2% din estimat · economie 3.380.436,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.