Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
Achiziție scaune ergonomice de birou pentru personalul AM POCA și structurile suport
- Număr anunț
- CN1049327
- Autoritate contractantă
- Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 39112000-0 · Scaune (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.420,46 RON
- Valoare atribuită
- 19.890 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1095829
- Termen limită
- 19.12.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 220-634104
- Documentație de atribuire
- DF1164328
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
WITZ CHAIR SRL CUI RO 28396186
Valoare atribuită
19.890 RON
din 20.420,46 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 530,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.