Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 38,6% sub estimat
Servicii de asigurare CASCO
- Număr anunț
- CN1049321
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000.620 RON
- Valoare atribuită
- 614.638 RON 38,6% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1096115
- Termen limită
- 15.12.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 220-633095
- Documentație de atribuire
- DF1164326
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Valoare atribuită
614.638 RON
din 1.000.620 RON estimat
38,6%
Adjudecat la 61,4% din estimat · economie 385.982 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.