Anulată Anunț de participare

Furnizarea laptelui și a produselor lactate pentru elevii din învăţământul primar și gimnazial de stat şi privat şi pentru preşcolarii din grădiniţele cu program normal de 4 ore de stat şi private autorizate/acredidate din judeţul Cluj, beneficiare ale Programului pentru școli al României, în anul școlar 2022-2023 – 9 loturi

Număr anunț
CN1049360
Autoritate contractantă
JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.996.849,31 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
13.11.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1094423
Termen limită
19.12.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 221-635333
Documentație de atribuire
DF1164495

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (9)

Estimat: 2.996.849,31 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lapte și produse lactate - Zona I 1.370.161,52 RON Anulat
2 Lapte și produse lactate - Zona II 338.705,64 RON Anulat
3 Lapte și produse lactate - Zona III 79.370,20 RON Anulat
4 Lapte și produse lactate - Zona IV 99.480,29 RON Anulat
5 Lapte și produse lactate - Zona V 286.223,21 RON Anulat
6 Lapte și produse lactate - Zona VI 280.069,79 RON Anulat
7 Lapte și produse lactate - Zona VII 199.495,66 RON Anulat
8 Lapte și produse lactate - Zona VIII 252.334,81 RON Anulat
9 Lapte și produse lactate - Zona IX 91.008,19 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.