Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 98,4% sub estimat
Servicii de transport aerian intern și internațional
- Număr anunț
- CN1065364
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 4193222)
- Furnizor / câștigător
- TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
- Cod CPV
- 60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.880.000 RON
- Valoare atribuită
- 397.276,42 RON 98,4% sub estimat
- Data publicării
- 16.02.2024 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1127128
- Termen limită
- 25.03.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 98059-2024
- Documentație de atribuire
- DF1204530
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRAVEL TIME D&R SRL CUI 17926970
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. CUI RO 9482566
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM SRL CUI RO 6519768
Valoare atribuită
397.276,42 RON
din 24.880.000 RON estimat
98,4%
Adjudecat la 1,6% din estimat · economie 24.482.723,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.