Atribuită
Anunț de participare
Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a Liceului Tehnologic nr. 1 Dobresti
- Număr anunț
- CN1065486
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOBRESTI (PRIMARIA COMUNEI DOBRESTI BIHOR) (CUI 5628791)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.494.354,98 RON
- Data publicării
- 21.02.2024 11:01
- Termen limită
- 27.03.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 106755-2024
- Documentație de atribuire
- DF1204742
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Model formulare.docx.p7s
- 4. Model contract.docx.p7s
- Caiet Sarcini Lot 1 Echipamente digitale C15.pdf.p7s
- Caiet Sarcini Lot 2 Mobilier C15.pdf.p7s
- Caiet Sarcini Lot 3-8 Materiale didactice C15.pdf.p7s
- FisaDate_DF1204742.pdf
- Fise_Tehnice echipamente digitale.docx.p7s
- Fise tehnice materiale didactice.docx.p7s
- Fise tehnice mobilier.xlsx.p7s
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) CUI RO 15327095
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
REAL EXPERT ADVERTISING SRL CUI RO17752687
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.