Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
HD-CL-R4 Extinderea și reabilitarea rețelelor de distribuție apa potabila și a retelelor de canalizare in municipiul Hunedoara
- Număr anunț
- CN1065540
- Autoritate contractantă
- APA PROD SA DEVA (CUI 14071095)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.727.040 RON
- Data publicării
- 22.02.2024 11:01
- Termen limită
- 01.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 109762-2024
- Documentație de atribuire
- DF1204856
Documente
Documentația de atribuire
- Capitolul 0 Fisa de date si Formulare.rar.p7s
- Capitolul 1 Date referitoare la contract.rar.p7s
- Capitolul 2 Specificatii.rar.p7s
- Capitolul 3 Planuri_2.Planuri de situatie-apa si canal.rar.p7s
- Capitolul 3 Planuri.rar.p7s
- Capitolul 4 Liste.rar.p7s
- Capitolul 5 Informatii care fac parte din contract_1. Certificat de Urbansim.rar.p7s
- Capitolul 5 Informatii care fac parte din contract_2.Avize obtinute_ partea1.rar.p7s
- Capitolul 5 Informatii care fac parte din contract_2.Avize obtinute_ partea2.rar.p7s
- Capitolul 5 Informatii care fac parte din contract_3. Studiu geotehnic_ANEXE.rar.p7s
- Capitolul 5 Informatii care fac parte din contract_3. Studiu geotehnic.rar.p7s
- Capitolul 5 Informatii care fac parte din contract_4. Studiu topografic_PLANSE dvg.rar.p7s
- Capitolul 5 Informatii care fac parte din contract_4. Studiu topografic.rar.p7s
- Capitolul 5 Informatii care fac parte din contract_5. Breviar de calcul.rar.p7s
- FisaDate_DF1204856.pdf
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
STRUCTURE GOGAN SRL CUI RO23874557
Terți susținători 1
LEKO CONSTRUCT SRL CUI 29855112
Subcontractanți 5
BLEJKAN CONSTRUCT S.R.L. CUI RO37165199
DEGAL CONSTRUCT 88 SRL CUI RO 11594405
I.C.P.E. BISTRITA SA CUI RO 13355153
SIRIUS PROIECTARE STUDII SRL CUI RO 438125
SUBTRANSCON SRL CUI RO10527220
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
URBAN CONSTRUCT TRANSILVANIA SRL CUI RO25693247
Asociați 1
PRENIS SRL CUI RO 6698361
Subcontractanți 3
ASPIRE DESIGN SRL CUI RO33068134
BLEJKAN CONSTRUCT S.R.L. CUI RO37165199
IMSAT-ALBA S.A. CUI 2768995
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.