Atribuită
Anunț de participare
Proiectare si execuţie lucrări pentru obiectivul de investiții “Modernizare drum existent DN 25, între Galați și Tudor Vladimirescu”
- Număr anunț
- CN1065638
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
- Furnizor / câștigător
- TANCRAD SRL (CUI 8006670)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.105.938.152,99 RON
- Valoare atribuită
- 1.193.176.503,83 RON
- Data publicării
- 23.02.2024 11:02
- Anunț de atribuire
- CAN1149312
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 08.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 114937-2024
- Documentație de atribuire
- DF1205424
Documente
Documentația de atribuire
- Avize.rar.p7s
- Caiet sarcini.pdf.p7s
- Contract.docx.p7s
- F1 DN25 fara valori.pdf.p7s
- F2 FP.PDF.p7s
- FisaDate_DF1205424.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Formular PROPUNERE TEHNICA.docx.p7s
- Metodologie de calcul si evaluare punctaj.docx.p7s
- SF DN 25 final.part1.rar.p7s
- SF DN 25 final.part2.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TANCRAD SRL CUI RO 8006670
Asociați 6
ADD GLOBAL DESIGN SRL CUI 31593331
ARCADA COMPANY SA CUI RO 5437520
CITADINA 98 SA CUI RO 1634561
CREATIVE ROAD DESIGN SRL CUI 35264633
OLDROAD CONSTRUCT S.R.L. CUI RO17061274
PRIMACONS GROUP SRL CUI RO3146737
Subcontractanți 15
AVIMI SERV SRL CUI RO 18431715
BRAVE SEVENTEEN PROIECT S.R.L. CUI RO41497129
CIS GAZ SA CUI RO 1210493
INFRA PLAN SRL CUI RO13722381
I.S.P.C.F. SA CUI RO 1566866
LEMACONS SRL CUI RO26287387
NASI SRL CUI 22439008
PRELCHIM SRL CUI RO 7059714
PROSPECT DRILL S.R.L. CUI RO 23469376
QUANTUM CONSTRUCT SRL CUI RO24391259
RADARIA SRL CUI 10233828
ROMGAZ PROIECTE INSTALATII S.R.L. CUI RO45764920
MARTEL SRL CUI RO 24026121
TOPOMETRICA SISTEM SRL CUI 27137698
VLAMIRO CONSULTANŢĂ ŞI SERVICII S.R.L. CUI RO26776839
Valoare atribuită
1.193.176.503,83 RON
din 1.105.938.152,99 RON estimat
Deschise acum pe acest cod
19 licitații deschise pe 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.