Atribuită Anunț de participare

Proiectare si execuţie lucrări pentru obiectivul de investiții “Modernizare drum existent DN 25, între Galați și Tudor Vladimirescu”

Număr anunț
CN1065638
Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
Furnizor / câștigător
TANCRAD SRL (CUI 8006670)
CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.105.938.152,99 RON
Valoare atribuită
1.193.176.503,83 RON
Data publicării
23.02.2024 11:02
Anunț de atribuire
CAN1149312
Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
08.04.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
114937-2024
Documentație de atribuire
DF1205424

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
TANCRAD SRL CUI RO 8006670
Asociați 6
ARCADA COMPANY SA CUI RO 5437520
CITADINA 98 SA CUI RO 1634561
Subcontractanți 15
AVIMI SERV SRL CUI RO 18431715
CIS GAZ SA CUI RO 1210493
INFRA PLAN SRL CUI RO13722381
I.S.P.C.F. SA CUI RO 1566866
LEMACONS SRL CUI RO26287387
NASI SRL CUI 22439008
PRELCHIM SRL CUI RO 7059714
PROSPECT DRILL S.R.L. CUI RO 23469376
RADARIA SRL CUI 10233828
MARTEL SRL CUI RO 24026121

Valoare atribuită

1.193.176.503,83 RON

din 1.105.938.152,99 RON estimat

Deschise acum pe acest cod

19 licitații deschise pe 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează în proiecte

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.