Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,8% sub estimat

Aparatura IT si soft

Număr anunț
CN1049588
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
48461000-7 · Pachete software analitice sau stiintifice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480.663,69 RON
Valoare atribuită
376.060 RON 21,8% sub estimat
Data publicării
17.11.2022 15:01
Anunț de atribuire
CAN1098918
Termen limită
27.12.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1165035

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 480.663,69 RON Adjudecat: 376.060 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Laptop teren (inclusiv software) -10 buc. 190.756,30 RON VERASYS INTERNATIONAL 155.620 RON ↓18,4%
2 Soft-uri pentru dezvoltare aplicatii, monitorizare multidiscipl… 289.907,39 RON APEL LASER 220.440 RON ↓24,0%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

376.060 RON

din 480.663,69 RON estimat 21,8%

Adjudecat la 78,2% din estimat · economie 104.603,69 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.