Atribuită Anunț de participare

Lucrări de EXTINDERE ŞI REABILITARE CORP G NOTAT CU NR. CADASTRAL 34648 – C9 (Corp J)

Număr anunț
SCN1117353
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.693.972,55 RON
Data publicării
18.11.2022 16:33
Termen limită
13.12.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1165292

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
EURO EST GROUP SRL CUI RO 15049525
Subcontractanți 6
CONIN SRL CUI RO13673823
CORSEM IMPEX SRL CUI RO 4973970
DIADRIVE SRL CUI 22460891
INSTAL EXPERT SRL CUI RO 14426503
OVITEC SRL CUI RO 20922870
VIAPONT AG S.R.L. CUI 43564372
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 4
DACORUM GRUP SRL CUI RO 11609301
INSTAL EXPERT SRL CUI RO 14426503
PRODANYA SRL CUI 14869047
LIFT SERVICE SRL CUI 22229170
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 4
NAVIA SRL CUI 29361968
LIFT SERVICE SRL CUI 22229170
ROAMBRA COMPANY SRL CUI RO12493930
TEST PRIMA S.R.L. CUI RO 744639

Valoare estimată

2.693.972,55 RON

Deschise acum pe acest cod

345 licitații deschise pe 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau par…

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează în proiecte

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.