Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 98,3% sub estimat
Reactivi și materiale analize bacteriologie
- Număr anunț
- CN1065664
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 308.480 RON 98,3% sub estimat
- Data publicării
- 26.02.2024 11:02
- Anunț de atribuire
- CAN1126446
- Termen limită
- 29.03.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 115980-2024
- Documentație de atribuire
- DF1205183
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Valoare atribuită
308.480 RON
din 18.000.000 RON estimat
98,3%
Adjudecat la 1,7% din estimat · economie 17.691.520 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.