Atribuită
Anunț de participare
Proiectare (PAC+PT+CS+DE) + asistență tehnică din partea proiectantului și execuția lucrărilor la obiectivul de investiţii: “Cresterea eficientei energetice a cladirilor - Scoala Generala Sigmir”.
- Număr anunț
- CN1065653
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- REGAL HOUSE SRL (CUI 23142268)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.016.167,97 RON
- Valoare atribuită
- 1.029.716,81 RON
- Data publicării
- 26.02.2024 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1130141
- Termen limită
- 02.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 116543-2024
- Documentație de atribuire
- DF1205038
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_29112023103220-signed.pdf
- FisaDate_DF1205038.pdf
- FORMULARE si MODELE.doc.p7s
- MODEL CONTRACT DE LUCRARI.doc.p7s
- parte tehnica.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
REGAL HOUSE SRL CUI RO 23142268
Asociați 1
ARHICRIS LOGISTIC SRL CUI RO30880446
Subcontractanți 5
JONEQ DESIGN&CONSULT SRL CUI 37258387
LOYAL CENTER SRL CUI RO 14709305
PRODANYA SRL CUI 14869047
RADMAR INSTAL SRL CUI RO21535996
REVEGAS INSTAL SRL CUI 31470380
Valoare atribuită
1.029.716,81 RON
din 1.016.167,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro