Atribuită
Anunț de participare
Generator 99m Tc si Kituri radiofarmaceutice
- Număr anunț
- CN1049602
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- S & S GROUPE PRODIMPEX SRL (CUI 7944898)
- Cod CPV
- 33696400-9 · Reactivi izotopici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 899.644,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.265.086 RON
- Data publicării
- 20.11.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1099665
- Termen limită
- 27.12.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 226-650378
- Documentație de atribuire
- DF1165092
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Generator 99m Tc si Kituri radiofarmaceutice.PDF.p7s
- FisaDate_DF1165092.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model acord cadru si contract subsecvent.doc.p7s
DUAE
Loturi (6)
Adjudecat: 1.265.086 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Generator de 99m Tc (technetiu) pentru diagnostic | — | S&S GROUPE PRODIMPEX S.R.L. 4 contracte | 455.164 RON |
| S&S GROUPE PRODIMPEX S.R.L. · contract 1461 · 17.01.2025 | 217.776 RON | |||
| S&S GROUPE PRODIMPEX S.R.L. · contract 21434 · 16.07.2024 | 88.984 RON | |||
| S&S GROUPE PRODIMPEX S.R.L. · contract 19809 · 09.06.2023 | 46.980 RON | |||
| S&S GROUPE PRODIMPEX S.R.L. · contract 176 · 04.01.2024 | 101.424 RON | |||
| 2 | Kit de HDP pentru marcare cu 99mTc pertechnetat- scop diagnostic | — | — | |
| 3 | Kit de MIBI-TETRAFLUORBORAT pentru marcare cu 99m Tc pertechnet… | — | FIDELIO FARM S.R.L. 6 contracte | 100.704 RON |
| FIDELIO FARM S.R.L. · contract 18700 · 29.05.2023 | 6.294 RON | |||
| FIDELIO FARM S.R.L. · contract 8541 · 09.03.2023 | 6.294 RON | |||
| FIDELIO FARM S.R.L. · contract 7012.. · 24.02.2023 | 50.352 RON | |||
| FIDELIO FARM S.R.L. · contract 1460 · 17.01.2025 | 25.176 RON | |||
| FIDELIO FARM S.R.L. · contract 33883 · 02.10.2023 | 6.294 RON | |||
| FIDELIO FARM S.R.L. · contract 175 · 04.01.2024 | 6.294 RON | |||
| 4 | Kit de DTPA acid pentetic pentru marcare cu 99m Tc pertechnetat… | — | S&S GROUPE PRODIMPEX S.R.L. 3 contracte | 596.688 RON |
| S&S GROUPE PRODIMPEX S.R.L. · contract 33879 · 02.10.2023 | 54.444 RON | |||
| S&S GROUPE PRODIMPEX S.R.L. · contract 7012. · 24.02.2023 | 495.264 RON | |||
| S&S GROUPE PRODIMPEX S.R.L. · contract 8196 · 07.03.2023 | 46.980 RON | |||
| 5 | Kit de DMSA, acid dimercaptosuccinic pentru marcarea cu 99m Tc … | — | — | |
| 6 | Kit de Albumina Umana Nanocoloidala pentru marcarea cu 99m Tc p… | — | TORUS PHARMA COMPANY SRL 4 contracte | 112.530 RON |
| TORUS PHARMA COMPANY SRL · contract 33881 · 02.10.2023 | 10.890 RON | |||
| TORUS PHARMA COMPANY SRL · contract 8198 · 07.03.2023 | 3.630 RON | |||
| TORUS PHARMA COMPANY SRL · contract 18702 · 29.05.2023 | 10.890 RON | |||
| TORUS PHARMA COMPANY SRL · contract 7012 · 24.02.2023 | 87.120 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TORUS PHARMA COMPANY SRL CUI RO31885689
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FIDELIO FARM SRL CUI RO 15399342
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & S GROUPE PRODIMPEX SRL CUI RO 7944898
Valoare atribuită
1.265.086 RON
din 899.644,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro