Atribuită
Anunț de participare
Acord Cadru- Servicii privind încasarea taxelor/tarifelor de parcare și a altor sume stabilite conform prevederilor legale prin intermediul terminalelor de plată neasistate, inclusiv servicii de închiriere și întreținere a terminalelor de plată neasistate
- Număr anunț
- CN1065811
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA MOBILITATE URBANA SECTOR 4 (CUI 38872198)
- Furnizor / câștigător
- IDEA BANK (CUI 10318789)
- Cod CPV
- 79900000-3 · Diverse servicii comerciale si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.640.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.518.800 RON
- Data publicării
- 01.03.2024 11:02
- Anunț de atribuire
- CAN1132968
- Termen limită
- 11.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 124402-2024
- Documentație de atribuire
- DF1205659
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI_semnat.pdf
- FisaDate_DF1205659.pdf
- FORMULARE_semnat.doc.p7s
- Model acord cadru_semnat.docx.p7s
- Model contract subsecvent_semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
SALT BANK S.A. CUI RO10318789
Asociați 1
SELFPAY S.A. CUI RO26067497
Valoare atribuită
5.518.800 RON
din 4.640.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro