Atribuită
Anunț de participare
Lucrari de excavare, incarcare, transport, nivelare steril-carbune la Cariera Panga din cadrul Departamentului Exploatare Miniera
- Număr anunț
- CN1049707
- Autoritate contractantă
- CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
- Furnizor / câștigător
- TRANSPORT PRESTARI SERVICII CU UTILAJE TERASIERE MEHEDINTI SA (CUI 9824545)
- Cod CPV
- 45112000-5 · Lucrari de excavare si de terasament (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.497.800 RON
- Valoare atribuită
- 4.921.200 RON
- Data publicării
- 21.11.2022 15:10
- Anunț de atribuire
- CAN1098011
- Termen limită
- 22.12.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1165242
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Valoare atribuită
4.921.200 RON
din 4.497.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro