Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,4% sub estimat
Produse lactate
- Număr anunț
- CN1049672
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- ILVAS SA (CUI 2433906)
- Cod CPV
- 15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 288.000 RON
- Valoare atribuită
- 191.760 RON 33,4% sub estimat
- Data publicării
- 21.11.2022 08:12
- Anunț de atribuire
- CAN1096784
- Termen limită
- 23.12.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1165223
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ILVAS SA CUI RO 2433906
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELLY FOOD TRADIŢIONAL SRL CUI 34183336
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CRIS-TIM COMPANIE DE FAMILIE S.R.L. CUI RO 6561703
Valoare atribuită
191.760 RON
din 288.000 RON estimat
33,4%
Adjudecat la 66,6% din estimat · economie 96.240 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.