Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru de prestări servicii de reparații echipamente IT de tip server, storage (server de stocare date), echipamente de comunicații și UPS-uri aflate în dotarea Curții de Conturi a României
- Număr anunț
- CN1065734
- Autoritate contractantă
- Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
- Furnizor / câștigător
- SYSDOM PROIECTE SRL (CUI 22743081)
- Cod CPV
- 50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 846.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.393.157 RON
- Data publicării
- 27.02.2024 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1129069
- Termen limită
- 03.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 120970-2024
- Documentație de atribuire
- DF1205381
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini servicii reparatii echip IT.docx.p7s
- FisaDate_DF1205381.pdf
- Model acord-cadru servicii reparatii echip IT.docx.p7s
- Model contract subsecvent servicii reparatii echip IT.docx.p7s
- Modele formulare servicii reparatii.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYSDOM PROIECTE SRL CUI RO 22743081
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRO SYS S.R.L. CUI RO 7706497
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
1.393.157 RON
din 846.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro