Atribuită Anunț de participare

Achizitie dulciuri si diverse produse alimentare

Număr anunț
CN1065825
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
VICONSIT SRL (CUI 23067689)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
303.948,24 RON
Valoare atribuită
544.240,18 RON
Data publicării
28.02.2024 08:50
Anunț de atribuire
CAN1126639
Termen limită
02.04.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1205756

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VICONSIT SRL CUI RO 23067689
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
LECONFEX SRL CUI RO 2092175

Valoare atribuită

544.240,18 RON

din 303.948,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.