Anulată
Anunț de participare
Proiectare şi Execuție lucrări aferente obiectivului de investiţii „Reabilitarea liniei de cale ferată Dărmănești – Vicșani - Frontieră” – Etapa 1, Electrificare
- Număr anunț
- CN1065945
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Cod CPV
- 45234100-7 · Lucrari de constructii de cai ferate (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.421.345,20 RON
- Data publicării
- 04.03.2024 15:02
- Termen limită
- 13.05.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 131300-2024
- Documentație de atribuire
- DF1206045
Documente
Documentația de atribuire
- Acord Contractual _Darmanesti -Vicsani_13.02.24.doc.p7s
- Anexa 1 - Criterii de calificare.pdf.p7s
- Anexa 2 - Criterii de atricbuire.pdf.p7s
- Caiet de sarcini+Anexe+SF.part01.rar.p7s
- Caiet de sarcini+Anexe+SF.part02.rar.p7s
- Caiet de sarcini+Anexe+SF.part03.rar.p7s
- Caiet de sarcini+Anexe+SF.part04.rar.p7s
- Caiet de sarcini+Anexe+SF.part05.rar.p7s
- Caiet de sarcini+Anexe+SF.part06.rar.p7s
- Caiet de sarcini+Anexe+SF.part07.rar.p7s
- Caiet de sarcini+Anexe+SF.part08.rar.p7s
- Caiet de sarcini+Anexe+SF.part09.rar.p7s
- Caiet de sarcini+Anexe+SF.part10.rar.p7s
- Caiet de sarcini+Anexe+SF.part11.rar.p7s
- Caiet de sarcini+Anexe+SF.part12.rar.p7s
- Caiet de sarcini+Anexe+SF.part13.rar.p7s
- Caiet de sarcini+Anexe+SF.part14.rar.p7s
- CONDITII GENERALE_Darmanesti -Vicsani_12.02.24.docx.p7s
- Conditii Speciale Darmanesti -Vicsani_12.02.24.docx.p7s
- FisaDate_DF1206045.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- FORMULAR T - Etapa 1 Electrificare DVF.docx.p7s
- Formularul 10_oferta financiara.pdf.p7s
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.