Anulată
Anunț de participare
Furnizare echipamente digitale pentru proiectul investițional F-PNRR-Dotari2023-3354 „Dotarea și echiparea Școlii Gimnaziale Berești-Tazlău și a structurilor, din comuna Berești Tazlău, județul Bacău”
- Număr anunț
- CN1065939
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERESTI TAZLAU (CUI 4353005)
- Cod CPV
- 31710000-6 · Echipament electronic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 579.446,42 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 04.03.2024 15:02
- Anunț de atribuire
- CAN1122149
- Termen limită
- 01.04.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 132704-2024
- Documentație de atribuire
- DF1205948
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 579.446,42 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipamente digitale pentru săli de clasă | 549.933,02 RON | Anulat | — |
| 2 | Echipamente digitale pentru laborator | 29.513,40 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.